Trvalé info

Kancelária bude prístupná každú stredu od 17.00 hod do 19.00 hod na sídle OZ-UTB Pekná cesta 15, 83152, Bratislava. tel: +421948442052, – preberanie prihlášok, PS: poprosíme Vás o nahliadnutie do originálu vašej odbornej spôsobilosti , nie kópie !!!

Žiadosť o členstvo v OZ-UTB  - stiahni,
Fotografiu k žiadosti o členstvo ak nemáte – odfotíme

Dobrovolné príspevky – číslo účtu: 5048899193/0900

 

9 komentárov pri “Trvalé info

 1. Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja spustilo informačný portál INFOTAXI.SK. Na portáli sa dozviete všetky potrebné informácie pre podnikanie v taxislužbe.
  http://www.infotaxi.sk/

 2. Valné zhromaždenie

  Dňa 17.12.2014 o 17:00 hod sa uskutoční Valné zhromaždenie UTB. Zhromaždenie sa bude konať v sídle organizácie, Pekná cesta 15 v zasadacej miestnosti. Všetci členovia sú srdečne očakávaný. Taktiež pozývame aj nečlenov a sympatizantov, ktorý sa chcú dozvedieť viac o činnosti hnutia.

 3. AUTO-CLEAN s.r.o.
  Trenčianska 56/C
  Rozadol/-2 poschodie
  tel.:0918 686 682, 0902 620 222
  http://www.auto-clean.sk
  PNEUSERVIS, SERVIS, AUTOUMYVÁREŇ
  - poskytne pre členov UTB s platným členským preukazom 30% zľavu na všetky práce a umývanie vozidiel.
  - v prípade záujmu je potrebné sa telefonicky objednať a nahlásiť, že sa jedná o člena UTB a následne sa preukázať platným členským preukazom.

 4. V prípade nehody a poškodenia Vašeho vozidla, pokiaľ bude nepojazdné a bude v servise, aby ste mohli ďalej pracovať ,UTB Vám môže zabezpečiť náhradné vozidlo formou prenájmu. Táto ponuka je len pre členov UTB s platným členským preukazom.

 5. Gramatika týmto ľuďom nehovorí asi nič.
  Neviem, aký pracovný čas majú namysli, veď predsa nie som ich zamestnanec a pracovný čas si určujem sám.
  Zaberám miesto na stanovisku? Riadne som si ho zaplatil a to, čo robím so svojím súkromným telefónom, nemusí nikoho zaujímať.
  Nemôžem mať na vozidle inú značku? V tomto prípade by som porušoval zákon, veď už obchodné meno je iná značka a zákon jasne prikazuje, umiestniť ho na predných dverách. Majitelia si zrejme myslia, že si kúpili aj naše vozidlá, o chvíľu nám budú diktovať na akej pumpe máme tankovať, kde máme piť kávu a možno, si kúpa aj nás.
  Je zaujímavé, aké silné reči sa vedú na pumpách, ale len mizivé percento z nás sa týmto nezmyslom a výmyslom postaví.

 6. Ahojte.
  Bosovia v Hello Taxi vymysleli toto. Citujem:

  Vážený kolegovia
  Nakoľko v poslednom čase registrujeme stále zvyšujúci sa počet nevybavených objednávok, sme nútení pristúpiť k zákazu prijímania objednávok taxikárov z iných aplikácií ako je helloclient.
  Ak niektorí z kolegov majú nainštalovanú aplikáciu hopin, túto aplikáciu môžu využívať len mimo ich pracovného času v hello Taxi. Ak bude zistené dispečingom, že niektorí s taxikárov pracujú súčasne s obidvomi aplikáciami a zároveň zaberajú miesta na našich stanovištiach je dispečerka povinná takémuto kolegovi dať zákaz preberania objednávok na najbližších 24 hodín. Zároveň je zakázané mať označené vozidlo inou značkou ako je hello Taxi.
  Pri opakovanom zistení tohto porušenia bude takýto taxikár pokutovaný až do výšky100,-Eur alebo s ním bude ukončená zmluva o poskytovaní dispečerských služieb.
  Za pochopenie vopred ďakujeme.

 7. Ahojte Unia.
  Po dlhom case som si pozrel stranku a zistujem ze sa tu absolutne nic nedeje. Ako chcete zastupovat taxikarov, ked ich absolutne neinformujete o svojej cinnosti? To Vas tak zamestnava propagacia HopInu a jazdenie v nom, ze nemate cas??? Dalej som z velkym udivom zistil, ze niekolko clankov, ktore som pisal este v case ked som sa staral o tuto stranku a boli podpisane mojim menom, su zrazu podpisane p.Wenzlom a nejde len o moje clanky , ale aj o clanky ktore pisali iny clenovia UTB. Netusil som, ze cokolvek sa naisalo v mene unie, je automaticky pridane ako vytvor pana predsedu. Tak unia, co sa s Vami deje a co je noveho???
  Martin R.

 8. to ste už vyzbierali dosť na členskom? Informácie už žiadne a ticho okolo vás. Alebo aj Vas už uplatili?

 9. važena unia.to čo opisujete vo vašich prispevkoch je velmi krasne čitanie a možno aj o niekolko rokov realizovatelne. velmi vam fandim ale pokial budu určovat cenu taxi 1km majitelia dampingovych firiem tak s toho asi nič nebude.pytam sa ako je možne že vo vidni to ide a v bratislave sa jazdi zadarmo alebo za almužnu. ved ti mladi taxist šampioni nemaju ani šain o ekonomike

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


× osem = 64

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>